Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir İkinci El Eşya AlanlarAtaşehir İkinci El Eşya Alım Satım.    Ataşehir’de oturuyor ve elinizde kullanmadığınız eski beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ve antika eşyalarınız varsa bize satarak para kazanabilirsiniz. Elinizde ailenizde kalma eski eşyalarınız var ise bize antika eşya olarak satabilir ve yüksek paralar kazanabilirsiniz. Ataşehir 2. el eşya alım satım olarak aldığımız tüm eşyaların sağlam, temiz ve dayanıklı olmasına özen göstermekteyiz. Elinizde kullanmadığınız eski eşyalarınızı bize satmaya karar verirseniz sitemizin iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bizi arayarak ya da mail adresimize eski eşyalarınızın fotoğrafını göndererek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

            Evinize yeni eşyalar almak istiyor ama paranız yetmiyorsa, bizden çok ucuz fiyatlara az kullanılmış kaliteli markalara ait beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya satın alabilirsiniz. Satmış olduğumuz tüm eşyalar sağlam, temiz ve az kullanılmış eşyalardır. İsterseniz sitemizin iletişim bölümünde bulunan mağaza adresimize gelerek istediğiniz tüm eşyaları bizden çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ataşehir İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

            Evinizde kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalarınızı yeni modeller ile değiştirmek istiyorsanız eskilerini bize satarak yeni alacağınız beyaz eşyaları ucuza getirebilirsiniz. Ataşehir 2. el eşya alanlar olarak almış olduğumuz tüm eşyaların sağlam ve temiz olmasına özen göstermekteyiz.

Ataşehir İkinci El Mobilya Alan Yerler

            Evinize yeni yatak odası takımı, yemek odası takımı, misafir odası takımı ve ofis mobilyaları gibi eşyalar almak istiyor ama eskilerini ne yapacağınızı bilmiyorsanız eskilerini bize satarak para kazanabilirsiniz. Almış olduğumuz tüm eski mobilyaların sağlam ve az kullanılmış olmasına özen göstermekteyiz. Almış olduğumuz tüm mobilyalar için piyasanın çok üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız.

Ataşehir İkinci El Elektronik Eşya Satanlar           0533 520 82 60

            Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar ellerindeki elektronik eşyaları sürekli olarak değiştirmektedirler. TV, tablet, bilgisayar, telefon gibi tüm elektronik eşyalarınızı biz Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak bize satabilirsiniz. Eğer teknolojik eşyalara çok para vermek istiyorsanız bizden çok ucuz fiyatlara elektronik eşyalar alabilirsiniz. Mağazamızda her türlü elektronik eşya mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir