Beykoz İkinci El Eşya

Beykoz ikinci el eşya alanlarBeykoz İkinci El Eşya Alım Satım.  Beykoz’da oturuyorsanız ve elinizde kullanmadığınız ikinci el beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ve antika eşyalarınız varsa bize satarak para kazanabilirsiniz. Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak almış olduğumuz tüm 2. el eşyaların sağlam, temiz ve kullanılabilir durumda olmasına özen göstermekteyiz. Sizde evinizde kullanmadığınız tüm eski eşyalarınızı bize satarak para kazanmak isterseniz, sitemizin iletişim adresinde bulunan mail adresimize eşyalarınızın fotoğrafını göndererek ya da telefon numaralarımızdan arayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz

     Evinize yeni eşyalar almak istiyor ama paranız yetmiyorsa biz 2. el eşya satanlar olarak bizden beyaz eşya, elektronik eşya ya da mobilyaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Mağazamızda yüzlerce çeşit ikinci el eşya bulunmaktadır. Satmış olduğumuz tüm eşyaların sağlam ve temiz olmasına özen göstermekteyiz. Sitemizin iletişim bölümünde bulunan mağaza adresimize gelerek her türlü eşyayı evinize alabilirsiniz. Ayrıca ofisiniz varsa bizden ofisiniz için de mobilyalar satın alabilirsiniz.

  Beykoz İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler    

     Evinize yeni model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar almak istiyorsanız eskilerini bize satarak para kazanabilir ve böylece yeni alacağınız beyaz eşyaları ucuza getirebilirsiniz. Almış olduğumuz tüm beyaz eşyaların sağlam, temiz ve çalışır durumda olmasına özen göstermekteyiz.

Beykoz İkinci El Mobilya Alan        0533 520 82 60

           Beykoz İkinci El Eşya Alanlar Beykoz’da mı oturuyorsunuz? Evinizdeki yatak odası takımını, salon takımı, misafir odası takımı, yemek odası takımı gibi mobilyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, eskilerini bize satarak para kazanabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde eski eşya alım ve satım hizmeti sunmaktayız. Almış olduğumuz tüm mobilyaların sağlam, temiz ve az kullanılmış olmasına özen göstermekteyiz.

Beykoz İkinci El Elektronik Eşya Satanlar

          Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar ellerindeki elektronik eşyaları sürekli olarak değiştirmeye başladılar. Böylece alınan elektronik eşyalar eskimeden sürekli olarak değiştirilmektedir. Sizde ellerinizdeki TV, telefon, tablet, bilgisayar, ev sistemleri gibi elektronik eşyalarınızı satmak istiyorsanız bize satarak para kazanabilirsiniz. Almış olduğumuz tüm elektronik eşyalarınız için yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Spot Beyaz Eşya Alan ve Satan Spot ikinci El Beykoz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir