Esenler İkinci El Eşya

Esenler İkinci El Eşya AlanlarEsenler İkinci El Eşya Alım Satım

Esenler’de yaşıyorsanız ve elinizde kullanmadığınız mobilya, elektronik eşya, beyaz eşya ve antika eşyalarınızı bize satarak para kazanabilirsiniz. Esenler ikinci el eşya alım satım olarak almış olduğumuz tüm eşyalara yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Sizde eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız ama elinizdeki eşyaları da çöpe atmak istemiyorsanız bize satarak yeni alacağınız eşyaları daha ucuza getirebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde eşya alımı ve satımı yapmaktayız.

Evinize mobilya, beyaz eşya veya elektronik eşya almak istiyorsanız ama sıfır eşya almaya gücünüz yetmiyorsa bizden çok ucuz fiyatlara kaliteli, temiz ve sağlam eşyaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Biz diğer 2. el eşya satan yerlerden ayıran en önemli fark satmış olduğumuz eşyaları çok ucuz fiyatlara satmamızdır. İstanbul’un hangi ilçesinde oturursanız oturun tüm eşyalarınızı bizden temin edebilirsiniz.

Esenler İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Elinizde kullanmadığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, fırın, ocak gibi eski beyaz eşyalarınız bulunuyorsa, bu eşyalarınızı bize satarak para kazanabilirsiniz. Sizde beyaz eşyalarınızı bize satmaya karar verdiyseniz sitemizde bulunan iletişim sekmesindeki telefon numaralarından arayarak ya da mail adresimize mail göndererek beyaz eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Esenler ikinci el beyaz eşya olarak almış olduğumuz tüm beyaz eşyalara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız.

Esenler İkinci El Mobilya Alan Yerler

Evinizdeki mobilyaları değiştirmek istiyorsanız ve eskilerini nereye satacağınızı bilmiyorsanız, Esenler ikinci el mobilya alanlar olarak hizmetinizdeyiz. Mobilyalarınızı bize satmaya karar verirseniz telefon numaralarımızdan arayarak ya da mail göndererek mobilyalarınız için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Almış olduğumuz tüm mobilyaların sağlam, kaliteli ve temiz olmasına özen göstermekteyiz.

Esenler İkinci El Elektronik Eşya 

Sizde elinizde bulunan yeni aldığınız elektronik eşyayı yeni modeli ile değiştirmek istiyorsanız ve eskisini ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Esenler ikinci el elektronik eşya alanlar olarak tüm elektronik eşyalarınıza talibiz. Sizde eski elektronik eşyalarınızı bize yüksek fiyatlara satmak isterseniz bizimle iletişim adreslerinden iletişime geçerek ya da mağazamıza gelerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Esenler Spot Eşya’ , Esenler 2.El Eşya Alımı’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir