Esenyurt İkinci El Eşya

Esenyurt İkinci El Eşya AlanlarEsenyurt İkinci El Eşya Alım Satım

Esenyurt’ta oturuyorsanız ve elinizdeki eski mobilya, beyaz eşya, antika ve elektronik eşyalarınızı satmak istiyorsanız ikinci el eşya alan yerlere satarak para kazanabilirsiniz. Esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak satmış olduğunuz tüm eski eşyalara yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Sizde eşyalarınızı bize satmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim bölümündeki telefon numaralarından arayarak ya da mail adresimize mail göndererek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Satmış olduğunuz tüm eşyaları yüksek fiyatlara satın almaktayız. Almış olduğumuz tüm eşyaların sağlam, temiz ve az kullanılmış olmasına özen göstermekteyiz.

Evinize yeni beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya satın almak istiyorsanız ama sıfır almaya gücünüz yetmiyorsa Esenyurt ikinci el eşya alan yerler olarak tüm eşyalarınızı bizden çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Satmış olduğumuz tüm eski eşyaların sağlam olduğunu ve kaliteli olduğunu tespit ettikten sonra satmamızdır. Sizde eşyalarınızı bizden almak isterseniz mail adresimize mail göndererek ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak almak istediğiniz tüm eşyalar için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Esenyurt İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Satmak istediğiniz eski buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalarınızı bize satarak para kazanabilirsiniz. Almış olduğumuz beyaz eşyalara yüksek fiyat vermekteyiz. Bizi diğer eski eşya alan yerlerden ayıran en önemli özellik aldığımız tüm beyaz eşyaların sağlam, kaliteli ve temiz olmasına dikkat etmemizdir.

Esenyurt İkinci El Mobilya Alanlar

Elinizdeki mobilyaları değiştirmek mi istiyorsunuz? Nereye satacağınızı bilmiyor musunuz? Esenyurt ikinci el mobilya alanlar olarak satmak istediğiniz tüm eski beyaz eşyalarınıza talibiz. Almış olduğumuz tüm mobilyalar için yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Eğer mobilyalarınızı bizden almak isterseniz çok ucuz fiyatlara onlarca çeşit mobilyadan istediğinizi satın alabilirsiniz.

Esenyurt İkinci El Elektronik Eşya

Esenyurt’ta oturuyorsanız elinizde kullanmadığınız eski TV, bilgisayar, telefon, tablet gibi elektronik eşyalarınız varsa bize satarak para kazanabilirsiniz. Esenyurt ikinci el elektronik eşya alanlar olarak almış olduğumuz tüm elektronik eşyaların sağlam, bilindik marka olmasına özen göstermekteyiz. Aldığımız her elektronik eşya için yüksek fiyat teklifi sunmaktayız.

4 comments on “Esenyurt İkinci El Eşya

  1. 1 ay önce aldığım hp marka 1.3 intel işlemcili laptop bilgisayarımı ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum aldığım fiyat 1750tl kaça satabileceğim hakkında bir fiyat verirseniz sevinirim
    cihazın kutusu ve kağıtları mevcuttur bilginize

    • Merhaba Kadir Bey satmak istediğiniz, laptop’nuz İletişim den bizimle resimlerini paylaşın fiyat teklifi verelim, iyigunler dileriz.

    • Merhaba Vedat Bey Esenyurt da yerimiz yok Bahçelievler de yerimiz Satmak veya almak için iletişim den ulaşın yardımcı olalım,Hoşca kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir