Kadıköy İkinci El Eşya

Kadıköy İkinci El Eşya

Kadıköy İkinci El Eşya Alım Satım,       Kadıköy’de mi oturuyorsunuz? Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız var ise Kadıköy ikinci el eşya alımı satımı olarak tüm eski eşyalarınıza talibiz. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ve antika eşyalarınıza piyasanın çok üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Sizde eski eşyalarınızı bize satmaya karar verirseniz sitemizin iletişim bölümünde bulunan mail adresimize eski eşyalarınız fotoğrafını göndererek ya da telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat arayarak eşyalarınız için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.  Aldığımız tüm eşyaların sağlam, temiz ve kullanılabilir durumda olmasına özen göstermekteyiz. Ailenizde kalan antika eşyalarınız var ise bize yüksek fiyatlara satarak para kazanabilirsiniz.

            Evinize yeni eşyalar almak istiyorsanız yeni eşyalara yüksek paralar ödemek yerine bizden az kullanılmış bilindik markalara ait beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşyaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. İsterseniz sitemizde bulunan mağaza adresimize gelerek istediğiniz eşyaları satın alabilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kadıköy İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

            Kadıköy’de oturuyorsanız elinizde kullanmadığınız fırın, buzdolabı, elektrikli süpürge, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız var ise bize satarak para kazanabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde beyaz eşya alımı ve satımı yapmaktayız. Aldığımız tüm beyaz eşyaların sağlam, temiz ve çalışır durumda olmasına özen göstermekteyiz.

Kadıköy İkinci El Mobilya Alan Yerler

            Kadıköy’de oturuyorsanız ve evinizdeki yemek odası, yatak odası, misafir odası, çocuk odası gibi eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız eskilerini bize satarak yeni alacağınız mobilyalarınızı ucuza getirebilirsiniz. Ayrıca bizden evinize az kullanılmış ve kaliteli markalara ait mobilyaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Ofisiniz içinde mobilyalar satın alabilirsiniz.

Kadıköy İkinci El Elektronik Eşya Satanlar

            Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar ellerindeki telefon, tablet, TV, ses sistemi, bilgisayar gibi elektronik eşyaları sürekli değiştirmeye başladılar. Siz de elinizdeki elektronik cihazları sürekli olarak değiştiriyorsanız Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak tüm elektronik eşyalarınıza talibiz. Diğer 2. el eşya alım satım yapan yerlere göre elektronik eşyalarınız için çok daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız.

Kadıköy ikinci el eşya yeni eski kullanılmış sıfır demeden ev eşyalarınızı adresinizden gelip nakit olarak alım yapmak tayız, Kadıköy ikinci el eşya alanlar ve Kadıköy spot eşya alan yerler.

Acar Spot

2 Yorum

Sema Yayın tarihi7:28 pm - Eylül 22, 2016

Ben uydukentte oturuyorum bana en yakın şubeniz neresi?

    admin Yayın tarihi7:53 pm - Eylül 24, 2016

    Merhabe Sema Hanım İstanbulun Bütün İlçerinde Subelerimiz Vardır. İletişim Bölümüzden Bizi Arayın Yardı Oluruz Hoscakalın.

İletişime Geç
Merhaba Acar Spota Hoş Geldiniz Nasıl Yardımcı Olabilirim?